اتوبار اندیشه کرج
کارگران(3)
بدون آسیب دیدن اتوبار سیمرغ(1)

یک اسباب کشی با خیال راحت vip

انگلیسی ها یک ضرب المثل معروفی دارند که می گویند ۳ بار اسباب کشی کردن به اندازه یک بار آتش سوزی به شما ضرر می زند، اسباب کشی به اندازه ای سخت است که ممکن است حتی فکر کردن به آن شما را به وحشت بیندازد، اما دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست ، شرکت اتوبار سیمرغ با در دست داشتن زبده ترین نیروی های خدماتی حمل و نقل با بیش از دو دهه سابقه در این ضمینه ، تمامی کارهای صفر تا صد اسباب کشی را برعهده گرفته و با کمترین زمان و کمترین هزینه لوازم شما را بعد از جا به جایی تحویل شما خواهند داد .

حتی اگر احساس می کنید نیاز به بسته بندی به افراد آموزش دیده شرکت باربری اتوبار سیمرغ ندارید ، لطفا پیش از هر کاری نکات زیر را رعایت کنید

اصول اسباب کشی را بیاموزید

۱. چندین روز قبل از اسباب کشی به دنبال تهیه کردن کارتن های مناسب باشید بهتر است وسایل سنگین و البته کوچک را در کارتن های کوچک و وسایل سبک و البته بزرگ را در کارتن های بزرگ قرار دهید چرا که با این کار حمل و نقل وسایل راحت تر خواهد بود .

۱. پیشنهاد ما این است که در زمان بسته بندی وسایل ، نام وسایل و محل قرار گرفتن آن ها بر روی تمام جعبه ها نوشته شود .

۲. برای هر قسمت از خانه یک مسئول تعیین کنید .

۳. اگر شما قصد دارید به تنهایی اسباب کشی انجام دهید بدون اینکه کسی کمک شما باشد بهتر است ابتدا وسایل یک قسمت را بسته بندی کرده و سپس به سراغ قسمت های دیگر بروید چرا که این کار از سردرگمی شما جلوگیری می کند .

۴. در زمان اسباب کشی بهتر است شخصی را در مکان جدید قرار دهید تا محل های خانه را به کارگرها نشان دهد تا آن ها بتوانند بر اساس محل قرار گرفتن وسایل که بر روی جعبه ها نوشته شده است هر جعبه را در محل خود قرار دهند .

۵ .وسایلی را که مربوط به انباری است در همان جا قرار دهید تا بعدا در فرصتی مناسب در آنجا چیده شوند .

۶. چیدن وسایل آشپز خانه در اولویت است بهتر است این کار به مادر خانه سپرده شود چرا که نتیجه مطلوب تری حاصل می گردد .


شعب کرج اتوبار سیمرغ
مدیریت باربری کرج

اتوبار اندیشه کرج| باربری در کرج – حمل اثاثیه منزل و شرکت – کارگران حرفه ای ، با اخلاق – بسته بندی لوازم و اثاثیه – قیمت های اتحادیه صنف باربری – خدمات شبانه روزی – کامیونت و خاور های موکت کاری شده – باربری سیمرغ کرج

با ما تماس بگیرید.