باربری زعفرانیه
کارگران(3)
بدون آسیب دیدن اتوبار سیمرغ(1)

یک اسباب کشی با خیال راحت vip

انگلیسی ها یک ضرب المثل معروفی دارند که می گویند ۳ بار اسباب کشی کردن به اندازه یک بار آتش سوزی به شما ضرر می زند، اسباب کشی به اندازه ای سخت است که ممکن است حتی فکر کردن به آن شما را به وحشت بیندازد، اما دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست ، شرکت اتوبار سیمرغ با در دست داشتن زبده ترین نیروی های خدماتی حمل و نقل با بیش از دو دهه سابقه در این ضمینه ، تمامی کارهای صفر تا صد اسباب کشی را برعهده گرفته و با کمترین زمان و کمترین هزینه لوازم شما را بعد از جا به جایی تحویل شما خواهند داد .

حتی اگر احساس می کنید نیاز به بسته بندی به افراد آموزش دیده شرکت باربری اتوبار سیمرغ ندارید ، لطفا پیش از هر کاری نکات زیر را رعایت کنید

اصول اسباب کشی را بیاموزید

۱. چندین روز قبل از اسباب کشی به دنبال تهیه کردن کارتن های مناسب باشید بهتر است وسایل سنگین و البته کوچک را در کارتن های کوچک و وسایل سبک و البته بزرگ را در کارتن های بزرگ قرار دهید چرا که با این کار حمل و نقل وسایل راحت تر خواهد بود .

۱. پیشنهاد ما این است که در زمان بسته بندی وسایل ، نام وسایل و محل قرار گرفتن آن ها بر روی تمام جعبه ها نوشته شود .

۲. برای هر قسمت از خانه یک مسئول تعیین کنید .

۳. اگر شما قصد دارید به تنهایی اسباب کشی انجام دهید بدون اینکه کسی کمک شما باشد بهتر است ابتدا وسایل یک قسمت را بسته بندی کرده و سپس به سراغ قسمت های دیگر بروید چرا که این کار از سردرگمی شما جلوگیری می کند .

۴. در زمان اسباب کشی بهتر است شخصی را در مکان جدید قرار دهید تا محل های خانه را به کارگرها نشان دهد تا آن ها بتوانند بر اساس محل قرار گرفتن وسایل که بر روی جعبه ها نوشته شده است هر جعبه را در محل خود قرار دهند .

۵ .وسایلی را که مربوط به انباری است در همان جا قرار دهید تا بعدا در فرصتی مناسب در آنجا چیده شوند .

۶. چیدن وسایل آشپز خانه در اولویت است بهتر است این کار به مادر خانه سپرده شود چرا که نتیجه مطلوب تری حاصل می گردد .
اتوبار زعفرانیه تهران و باربری زعفرانیه تهران

اتوبار زعفرانیه تهران و باربری زعفرانیه تهران یکی از شرکت های فعال در زمینه حمل بار در شهر تهران است.

اسباب کشی به اندازه ای سخت است که ممکن است حتی فکر کردن به آن شما را به وحشت بیندازد، اما دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست ، اتوبار سیمرغ شعبه زعفرانیه با در دست داشتن زبده ترین نیروی های خدماتی حمل و نقل با بیش از دو دهه سابقه در این ضمینه ، تمامی کارهای صفر تا صد اسباب کشی را برعهده گرفته و با کمترین زمان و کمترین هزینه لوازم شما را بعد از جا به جایی تحویل شما خواهند داد .

اتوبار زعفرانیه تهران و باربری زعفرانیه تهران با ارائه خدماتی بینظیر در تمامی شعب خود ، همواره در پی جلب رضایت مشتریانش بوده و سعی در ارتقا کیفیت کاری خود دارد.

برخی از خدماتی که توسط شرکت اتوبار سیمرغ ارائه میشود عبارتند از :

  • سرویس حمل اسباب اثاثیه منزل و شرکت
  • کارگران حرفه ای ، با اخلاق و زبده مخصوص اسباب کشی
  • سرویس بسته بندی لوازم و اثاث منزل
  • کارگران مخصوص بسته بندی اسباب منزل و شرکت
  • کامیونت و خاور های موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی
  • نیسان و وانت بار مخصوص اثاث کشی های کم حجم

اتوبار زعفرانیه تهران و باربری زعفرانیه تهران با قیمت های اتحادیه صنف باربری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان این منطقه می باشد . سرویس های شرکت اتوبار سیمرغ به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان گرامی هستند فقط کافیست تماس بگیرید.

از جمله خدمات ویژه این شرکت دارا بودن سرویس های اتوبار vip برای کلیه مناطق تهران است.

شرکت ما در اکثر مناطق تهران از شمال تا جنوب و غرب تا شرق به صورت فعال خدمات خود را ارائه میکند.

اتوبار سیمرغ در آپارات

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
با ما تماس بگیرید.